SALUS Controls – webinary dla instalatorów

Nowe webinary dla instalatorów SALUS Controls

Grono instalatorów SALUS Controls z dnia na dzień się powiększa. Nie wszystkie warsztaty można zorganizować bezpośrednio, dlatego szkoleniowcy firmy proponują wygodną formę nauki online.

Już we wtorek 9 czerwca, o godz. 18:00, rusza kolejna seria webinarów.

Zapisz się tutaj: 👉 https://webinar.salus-smarthome.pl/

 Na czym polegają webinary?

Idea szkoleń internetowych jest taka, że w wybranych terminach instalatorzy oraz eksperci techniczni firmy SALUS Controls łączą się online i biorą udział w tematycznych spotkaniach, podczas których pokazywane i omawiane są produkty marki. Dominuje forma warsztatowa – tylko niezbędna dawka teorii i maksimum praktyki – z możliwością zadawania pytań prowadzącym.

Harmonogram:

9 czerwca: Akcesoria systemu Smart Home

25 czerwca: Regulator temperatury Quantum

9 lipca: Tworzenie reguł OneTouch

Czego się dowiesz?

Pierwszy czerwcowy webinar będzie poświęcony akcesoriom systemu Smart Home. Omówione zostaną następujące produkty: czujniki, smart buttony, inteligentna wtyczka, inteligentny przekaźnik, sterownik oświetlenia i rolet. Pokazany zostanie proces ich parowania i obsługi w aplikacji mobilnej. 

W kolejnych webinarach szkoleniowcy SALUS Controls opowiedzą o możliwościach technologicznych nowoczesnego regulatora temperatury Quantum oraz o tworzeniu reguł OneTouch – powiązań między urządzeniami domowymi. Uczestnicy dowiedzą się także, w jaki sposób połączyć pracę ogrzewania, oświetlenia i rolet.

 Pełna oferta SALUS SmartHome dostępna na www.salus-smarthome.pl.