Technika grzewcza i instalacyjna


Sprawdzone i renomowane produkty znanych marek z techniki grzewczej, hydraulicznej i instalacyjnej w atrakcyjnych cenach. Partnerska współpraca ukierunkowana na zmieniające się potrzeby każdego klienta. Szybkie, terminowe dostawy towaru oraz natychmiastowa, fachowa obsługa i doradztwo. Powyższe zalety, i wiele innych, idealnie wpisują się w filozofię naszej nowoczesnej hurtowni Basco 2.


ZESPÓŁ BASCO 2

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA


25lata doświadczenia
w branży
70000produktów
w ofercie
5000 m2 powierzchni magazynowo-biurowej
12000m2 powierzchni
utwardzonej zewnętrznej

Poznaj naszą historię

1994


W roku 1994 pan Andrzej Nawrot zakłada spółkę cywilną Basco 2. Pierwsza wynajęta siedziba firmy mieściła się przy ulicy Korczaka w Mielcu.

Łezka w oku kręci się, patrząc na pierwszą pisaną fakturę VAT, która pokazuje jak wiele uległo zmianie przez okres 23 lat funkcjonowania firmy.

Początkowo firma Basco 2 sprzedawała dość drogie, jak na tamte czasy, urządzenia grzewcze. Hitem sprzedażowym okazał się także system rur klejonych.

Pierwszy samochód dostawczy - polonez.

2002


Dynamiczny rozwój Basco 2 przyczynił się w 2002 roku do zakupu pierwszego, własnościowego lokalu wraz z placem mieszczącym się w centrum Mielca przy ulicy Piaskowej.

2006


W 2006 roku Basco 2 przyłączyło się do Grupy Zakupowej SanGroup. Oferta firmy wzbogaciła się o kolejne znane marki, stała się bardziej konkurencyjna a kontakty z dostawcami jeszcze bliższe.

Ważnym wydarzeniem w tamtym okresie było dołączenie do zespołu synów pana Andrzeja - Pawła i Jakuba.

Lata 2006 - 2009 to ciągłe powiększanie asortymentu firmy o bardzo znane marki polskich i zagranicznych producentów, rozbudowa zakupionego wcześniej sklepu przy ulicy Piaskowej oraz wynajem nowych magazynów.
W 2009 roku powstał pomysł budowy magazynu i biurowca z prawdziwego zdarzenia i intensywne poszukiwania miejsca na rozbudowę.

2009


Rok 2009 wyjazdem na Gran Canarię zapoczątkował cykl organizowanych przez naszą hurtownię konferencji szkoleniowych pod hasłem „Zwiedzaj świat z Basco 2”. Każdego roku uczestnicy konferencji nie tylko poszerzają swoją wiedzę, ale także mają niepowtarzalną okazję przeżycia przygody oraz poznania najbardziej odległych zakątków świata.

2010


Rok 2010 to krok milowy w historii Basco 2. Firma uzyskała pozwolenie na rozpoczęcie działalności na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Mielcu i zakupiła działkę.

Przez cały 2011 rok prowadzona była budowa biurowca i magazynu.

2012


1 stycznia 2012 roku Basco 2 rozpoczęło działalność w nowym biurze z rozbudowanym magazynem i flotą.

2014


2014 to rok jubileuszowy. Basco 2 obchodzi 20-lecie działalności. W ramach tego wydarzenia w dniach 12-14 września w Krynicy Zdroju odbyła się uroczysta gala, którą swoją obecnością zaszczyciło wielu gości. Raz jeszcze serdecznie dziękujemy za obecność w tym ważnym dla nas wydarzeniu.

2016


W 2016 roku po raz pierwszy z wielką pompą organizujemy Giełdę Branżową w Hotelu **** Arłamów.

Nie spoczywamy na laurach. W 2016 roku budujemy drugi magazyn, zwiększamy flotę i poszerzamy działalność o kolejne miasta.