Blog ASK CALEFFI – Dział Techniczny Producenta odpowiada na pytania Klientów

Serwis internetowy www.caleffi.com zyskał nową funkcjonalność, rozwijając naszą ofertę w Polsce, zgodnie z międzynarodowymi standardami Grupy Caleffi postanowiliśmy zebrać najciekawsze i najczęściej zadawane pytania i zagadnienia docierające do nas ze strony naszych Partnerów Biznesowych oraz Klientów z rynku polskiego i odpowiedzi na nie zamieścić na naszej stronie internetowej w postaci bloga pod hasłem: ASK CALEFFI.

Dział techniczny firmy Caleffi Poland, odpowiada na szereg pytań Naszych Klientów dotyczących unikalnych rozwiązań, które stosujemy w naszych produktach. Celem naszych publikacji jest zwiększenie wiedzy o naszych produktach i rozwiązaniach wśród naszych Klientów i osób z nami współpracujących. Wierzymy, że tak jak na innych rynkach, podniesienie kultury technicznej poprzez jak najszerszy dostęp do wiedzy technicznej przełoży się na bardziej świadomy wybór urządzeń, produktów i rozwiązań oferowanych przez producentów na rynku HVAC. W tym produktów oryginalnie zaprojektowanych i wytworzonych przez Firmę Caleffi S.P.A,. a finalnie przyczyni się do wzrostu satysfakcji końcowego użytkownika ze sprawnie i bezpiecznie działającej instalacji CO / CWU.

W premierowym wpisie naszego bloga ASK CALEFFI na www.caleffi.com prezentujemy informacje dotyczące oferowanych przez nas niezawodnych i stosowanych od wielu lat z powodzeniem przez producentów urządzeń grzewczych (kotłów, pomp ciepła) oraz systemów pompowych odpowietrzników, m.in. z serii Caleffi ROBOCAL oraz dostępnego osprzętu akcesoryjnego do tych urządzeń, w tym  SYSTEMU CALEFFI AQUASTOP. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Firma Caleffi S.P.A. jest największym europejskim producentem odpowietrzników dla systemów HVAC. Tylko w roku 2018 na rynek trafiło ponad czternaście milionów odpowietrzników zaprojektowanych oraz wyprodukowanych w zakładach Caleffi zlokalizowanych w północnych Włoszech. Zapraszamy do korzystania z naszej strony internetowej www.caleffi.com.