Nowości i zmiany w ofercie kotłów c.o. 5 klasy Galmet

W 2019 roku firma Galmet poszerza ofertę nowoczesnych i ekologicznych kotłów na pellet Genesis Plus – wyróżnionych Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich 2018* m.in. za doskonałe parametry techniczne, ponadprzeciętną wygodę obsługi, ekologiczność i oszczędność co potwierdza niezwykle wysoka sprawność, sięgająca 97% oraz klasa energetyczna A+. Tak wysoka sprawność kotła c.o. oznacza dla użytkownika mniejsze zużycie pelletu, a tym samym niższe koszty ogrzewania i to wszystko w 5. klasie czystości spalin i z certyfikatem EcoDesign. Kwalifikuje to Genesis Plus do krajowych i lokalnych programów dofinansowania do instalacji ekologicznych źródeł ciepła w tym programu „Czyste Powietrze”.

 

Oprócz kotłów c.o. Genesis Plus o mocy 10, 15, 20, 25 i 34 kW Galmet oferuje od teraz Państwu również nowy kocioł c.o. na pellet o mocy 62 kW, który pozwala na ekologiczne ogrzewanie budynków o dużej powierzchni.

Wszystkie kotły Genesis Plus oferowane są teraz tylko w konfiguracji z innowacyjnym palnikiem hybrydowym z funkcją automatycznego czyszczenia, która znacznie zwiększa komfort użytkowania kotła. W połączeniu z automatyczną zapalarką pozwala to na bezobsługową pracę kotła.

 

Każdy użytkownik kotłów Genesis Plus otrzymuje teraz w cenie kotła usługę „pierwszego uruchomienia kotła” wykonywaną przez autoryzowany serwis, która do tej pory było usługą płatną a jest warunkiem koniecznym gwarancji.

Kotły Genesis oraz Genesis2 zostają zastąpione kotłem Genesis Plus.

Większą funkcjonalność zyskają też kotły c.o. na ekogroszek Gladius o mocy 17 i 25 kW. Oferowane będą od teraz tylko w specyfikacji z retortą obrotową, która zwiększa efektywność spalania ekogroszku i zmniejsza ilość popiołu. Wszystko to sprawia, że użytkowanie kotła jest bardziej wygodne.